

| Parameter | Value |
|---|---|
| Frequency Stability | 30 ppm |
| Load Capacitance | 20 pF |
| Frequency Tolerance | 20 ppm |
| Frequency | 10 MHz |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Operating Mode | Fundamental |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Bulk |
| Drive Level | 500 µW |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
Stock: 1780
Distributors
pcbx
Unit Price$0.08093
Ext.Price$0.08093
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.08093 | $0.08093 |
| 10 | $0.07194 | $0.71940 |
| 50 | $0.06394 | $3.19700 |
| 100 | $0.05792 | $5.79200 |
| 500 | $0.05247 | $26.23500 |
| 1000 | $0.04753 | $47.53000 |
| 3000 | $0.04306 | $129.18000 |
| 5000 | $0.03900 | $195.00000 |
